Kvitka.ck.ua
Про нас
Швидкий вибір
Соціальні Мережі
Facebook VKontakte G+

           Інтернет-магазин квітів Черкас "KVITKA.CK.UA" - надійно і якісноВи бажаєте замовити доставку квітів, проте не знаєте, який інтернет-магазин обрати? Мабуть, саме тому ви зараз і читаєте ці рядки :)
Інтернет-магазин квітів в м. Черкаси "KVITKA.CK.UA" - це команда професіоналів, яка спеціалізується на доставки квітів і подарунків. Ми знаходимося безпосередньо в Черкасах, що дозволяє нам швидко і якісно доставляти квіти в будь-яку точку Черкаської області. 
Наша компанія одна з перших в області, яка працює на ринку доставки квітів, тому у нас є необхідні знання, вміння і досвід, щоб привітати ваших рідних і близьких найкращим чином. В нашому інтернет-магазині квітів Черкас працюють одні з кращих флористів міста, тому ми гарантуємо високу якість всіх виробів з квітів: букетів, корзин з квітами, іграшок з квітів і т.д. Наші кур'єри зроблять доставку в бажаний для вас час.
При необхідності ми можемо виконати доставку квітів по Черкасам в максимально короткий час (протягом 1-2 годин від отримання замовлення). Також разом з квітами ми доставимо листівку з привітаннями, торт, цукерки, гелеві кульки, різноманітні напої та інші подарунки. За вашим бажанням ми можемо зробити фотозвіт доставки, тобто сфоторграфувати щасливого одержувача з букетом квітів і іншими подарунками.
 В нашому інтернет-магазині квітів в м. Черкаси для вашої зручності у нас є різні форми оплати: онлайн-оплата через банківську карту, поповнення карти «Приватбанку», номер рахунку ФОП і т.д. Докладніше ви можете ознайомитися в розділі оплата .
Якщо на нашому сайті Ви не знайшли інформації котра Вас цікавить, телефонуйте ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання і врахуємо всі ваші побажання.

Close
Scroll to top