Швидкий вибір
Соціальні Мережі
Facebook VKontakte G+

Доставка квітів в Черкасах: вартість та терміни

Час доставки

Магазин квітів та подарунків «КVITKA.CK.UA» знаходиться безпосередньо в місті Черкаси, тому, при необхідності, ми можемо виконати замовлення в максимально короткий час. Доставка квітів по Черкасам та іншим містам області з 9.00 до 20.00. Доставка в інший час можлива, її вартість обговорюється індивідуально. При оформленні замовлення вказуйте час доставки, бажано із запасом 2-3 години. За вашим бажанням можлива доставка квітів на точний час, за умови оформлення заявки на доставку не менше, ніж за добу до виконання. Якщо Вам потрібно терміново доставити квіти з «сьогодні на сьогодні» - телефонуйте оператору за номерами: (0472) 56-03-56, (096) 775-01-13

Виключення

У зв'язку з різким збільшенням кількості замовлень протягом робочого дня, без вказівки часу, виконується доставка на свята:
  • Новий рік (31 грудня, 1-2 січня);
  • Різдво (6-7 січня);
  • Міжнародний жіночий день (7,8 березня);
Хоча ми будемо робити все можливе щоб врахувати побажання клієнтів.

Доставка квітів по Черкаській області:

Ми виконуємо доставку по всіх райцентрах Черкаської області. Доставка квітів можлива в Смілу, Шполу, Золотоношу, Чигирин, Корсунь-Шевченківський, Кам'янку, Канів і т.д. Також можлива доставка і по селах. Вартість доставки залежатиме від суми замовлення та терміновості його виконання.

Close
Scroll to top