Kvitka.ck.ua
Оплата
Швидкий вибір
Соціальні Мережі
Facebook VKontakte G+

Способи оплати:

1) Переказ грошей на картку «Приватбанку»
Приват банк Приват банк
Номер картки UA063052990000026005021605512, власник Малінін Михайло Вадимович Поповнити картку можна в будь-якому відділенні «Приватбанку» , або через термінали «Приватбанку» , або через Privat24 
Інструкція оплати замовлення через термінал « Приватбанку»
  • Виберете в меню терміналу " Поповнити картку за номером"
  • набираючи номер UA063052990000026005021605512
  • Натисніть «Продовжити» ;
  • На екрані з'явиться прізвище , ім'я та по батькові « Малінін Михайло Вадимович » , внесіть в термінал необхідну суму ;
  • Натисніть « Поповнити » ;
  • Обов'язково візьміть чек.
2) Оплата онлайн на карту "Приватбанку". 

Ви можете з вашої карти будь-якого українського банку перерахувати кошту на нашу карту. Для цього достатньо перейти на спеціальний сервіс "Приватбанку"

3) Безготівковий розрахунок
Перевод
ЧЕРК. ГРУ КБ "ПРИВАТБАНК", М. ЧЕРКАСИ
МФО 354347
№ РАХ. UA063052990000026005021605512
Фізична особа-підприємець Малінін Михайло Вадимович4)Банківський переказ, 
Western Union
Перевод


Повна інформація про платіжну систему на сайті westernunion.com

Реквізити до оплати уточнюйте у менеджера по телефону.

5) Оплата онлайн через систему "LiqPay" банківськими картами «VISA» і «MasterCard»

payment online

Оплата онлайн за допомогою банківських карт «VISA» і «MasterCard» здійснюється через систему «LiqPay» двома способами: через оформлення замовлення на нашому сайті (тобто через корзину) і через сторінку «Оплата»

1. Через оформлення замовлення на нашому сайті (тобто через корзину)

1.1.  Відразу після заповнення форми замовлення (кому, від кого, адреса отримувача і т.д.) на нашому сайті вам буде запропонована можливість оплатити замовлення через систему «LiqPay». Перед Вами з’явиться зелена кнопка з написом «Оплатити» і емблема карт «VISA» і «MasterCard». Натиснувши на цю кнопку ви будете перенаправлені на безпечну сторінку системи «LiqPay» (сервіс «Приватбанку»).Надійність LiqPay підтверджена сертифікатами GoDaddy Secure Web Site, Verified by Visa і MasterCard SecureCode.

1.2.    Система автоматично зазначить ваш номер замовлення і суму, яку потрібно оплатити. Якщо у вас банківська карта в доларах, євро чи інший валюті, то система автоматично обміняє валюту в гривні.

1.3.    Система «LiqPay» не стягує з вас комісії. Її платить інтернет-магазин «Кvitka.ck.ua»

1.4.    Вам потрібно ввести реквізити банківської карти (номер карти, термін її дії, CV код (на звороті карти), номер телефону, до якого прив’язана ваша банківська карта (вводьте код країни, код оператора і номер телефону, приклад, 380936582328 «+» перед номером ви не ставити, це робить система автоматично).

1.5.    На цей номер вам буде надісланий SMS-пароль для підтвердження платежу, який має прийти протягом кількох секунд. Вводите цей пароль і натискаєте «Оплатити» і далі слідуєте підказкам системи. Загалом система інтуїтивно зрозуміла. Процедура оплати займає всього кілька хвилин. По завершенню ви побачите смайл і напис «Оплата пройшла успішно». Ви можете вказати свій е-mail на який буде надіслано чек.

 

2. Через сторінку «Оплата».

Також ви можете оплатити замовлення через сторінку «Оплата» (ви як раз зараз на ній знаходитесь). Ви натискаєте під цим текстом на зелену кнопку «Оплатити». Відразу ви будете перенаправлені на безпечну сторінку системи «LiqPay» (сервіс «Приватбанку»). В цьому випадку вам потрібно буде самостійно ввести суму замовлення (яка завчасно узгоджена із менеджером нашого магазину). Суму вказуйте в гривні, система автоматично здійснить обмін з будь-якої валюти. Далі введіть реквізити картки, номер телефону – слідуйте підказкам системи. (Більш детально всі кроки описані в пунктах 1.3 – 1.5 у розділі зверху).


Що робити у випадку проблем з оплатою

При виникненні будь-яких проблем з оплатою (не приходить SMS-пароль, платіж не успішний і т.д.) терміново зверніться до за телефонами вказаними на сайті: +38(096) 7750113, +38(0731) 810 085, +38 (093) 658-23-28, або надішліть листа на пошту: kvitka.ck.ua@ukr.net

Для вирішення проблем з оплатою ви також можете безпосередньо звернутись до операторів системи «LiqPay» https://www.liqpay.com/ua (для зручності спілкування ви можете змінити україномовну версію сайту «LiqPay» на російськомовну, англомовну чи іншу)


Оплата онлайн через систему LiqPay


Close
Scroll to top